מה זה שילוח בינלאומי? מדריך שכל יבואן או יצואן צריך להכיר

מה זה שילוח בינלאומי? מדריך שכל יבואן או יצואן צריך להכיר

המונח ‘שילוח בינלאומי’ מתווסף במקרים רבים לדף מוצר מתוך ציפייה שבאופן כללי המונח יובן, אבל מבחינת אנשים רבים, המונח אינו ברור כל כך. ובכן, כשזה מגיע לשילוח אווירי, המונח שילוח בינלאומי נחלק לשני מונחים שנמצאים בשימוש נרחב: שילוח אווירי ומטען אווירי.

שני המונחים משמשים בטעות לסירוגין, אבל חשוב להבין ששילוח אווירי פירושו העברה בתשלום של סחורות שמועברות במטוס, בעוד שהגדרת מטוס מטען אווירי הוא מטוס שמיועד להעברת סחורות. אז בואו נבהיר מה זה שילוח בינלאומי ואיך בעלי עסקים יכולים להשתמש באפשרות זו כדי לשפר את העסקים שלהם.

מה המשמעות של שילוח בינלאומי?

שילוח בינלאומי הוא מונח שמשמש לתיאור משלוח מוצרים, סחורות או חבילות ממדינה אחת לכתובת במדינה אחרת. בעלי עסקים ישראלים רבים שמנהלים מכירות מקוונות מציעים משלוחים בינלאומיים כאמצעי למשוך קהל מחו”ל.

בשל מספר המשאבים הכרוכים בשילוח חבילות מישראל לחו”ל או מחו”ל לישראל, שילוח בינלאומי הוא שירות שמוצע בדרך כלל בתעריף קצת יותר יקר בהשוואה למשלוחים בתוך הארץ.

מה זה שילוח בינלאומי מהיר?

שילוח בינלאומי מהיר הוא שירות שמספק העברת משלוחים מישראל לחו”ל או מחו”ל לישראל במהירות גבוהה יותר מפרק הזמן להעברת משלוחים בין מדינות בשיטה רגילה. בעוד ששירות שילוח בינלאומי רגיל עשוי להימשך בין חמישה לעשרה ימים עד למסירת החבילה בין המדינות, שילוח בינלאומי מהיר נמשך בממוצע רק כיום אחד עד שלושה ימים.

הצעת שילוח בינלאומי מהיר כאפשרות לקונים היא יתרון אמיתי לעסקים רבים. אם המוצרים נדרשים לאירוע מסוים, או שפשוט יש להם ביקוש דחוף, לקוחות צפויים להשקיע מעט תוספת מחיר עבור משלוח בינלאומי מהיר על מנת לקבל את הרכישה שלהם מוקדם יותר.

בחירת מכלי האריזה הנכונים

שילוח בינלאומי דורש משטחים ומכולות שתוכננו במיוחד להובלה דרך הים או האוויר. אפשרות אחת היא שימוש ביריעות אלומיניום שטוחות שמכילות סחורות מוערמות. בשיטה זו, רשת מכסה את הסחורה המוערמת ומונעת מהמוצרים ליפול.

אפשרות שניה היא אריזת הסחורות במכולות אטומות להובלה בטוחה. אין בחירה נכונה או לא נכונה בשיטת שילוח בינלאומי, וההעדפה מתבססת ברוב המקרים על שיקולי בטיחות ותקציב.

טכנולוגיה גלובלית

תעשיית הטכנולוגיה מתפתחת ללא הרף, וחברת לוגיסטיקה זמינה לסייע לבעלי עסקים שמעוניינים בשירותי שילוח בינלאומי. לצוות החברה יש רקע נרחב בשירותי שילוח בינלאומי בשיטות הובלה בטכנולוגיות מתקדמות וחסכוניות, והם מתאימים את השירותים לצרכים ולהעדפות של בעלי העסקים.

נציגי החברה מתגאים לספק ללקוחות שירותי שילוח בינלאומי של סחורות ומוצרים כימיקלים, בנוחות מטען שמגיע בבטחה ובזמן. החברה מתמחה בהובלת מוצרים כימיקלים תעשייתיים, מערכות כימיקלים ובקרה מיוחדות, מכל הסוגים.

החברה מיומנת גם בשירותי שילוח בינלאומי למכונות וחומרים כימיים, או מוצרים לייצור אדריכלי. צוות החברה כולל מומחי תחבורה ולוגיסטיקה שמשרתים באופן הטוב ביותר, בין היתר, גם את תעשיית ההנדסה.