דיסקרטי ללא גבולות

דיסקרטי ללא גבולות

בחסות החשכה מבעבעת סצנה עשירה ושלמה של סצנת דייטים שהרבה נמנעים מלדבר עליה ואילו היא נהנית לעמוד על הגבול הדק של פריצת גבולות והתענוג של משחקי האסור והמותר.

אם יצא להם אי פעם לתהות מה קורה שם באמת המשיכו לקרוא.

הסצנה ה”אסורה”

יש משהו נורא מפתה במילה דיסקרטי, הטעם האסור שמתגלגל על הלשון כאשר הוגים את המילה מצליח להפוך את הבטן ולהעביר זרם צמרמורות בכל הגוף.
לא מדובר כאן בביצוע פשע או עבירה על קודי ההתנהגות והכללים של החברה, ההפך הוא הנכון במקרה הזה מדובר בסצנת היכרויות פעילה מאוד שנהנת מהתנהלות ללא גבולות ומסגרות.

למי מתאימה סצנת ההיכרויות הזאת?

בעיקרון הדלת שלה פתוחה לכולם ובעיקר לכל מי שמעוניין להכיר בדיסקרטיות.
הסיבות לבחור בהיכרויות דיסקרטית הן רבות ומגוונות וכל אחד מספר את הסיפור שלו, אבל כולנו בסופו של דבר רוצים להפוך להיות שניים שהם אחד.
חלק מהאנשים שיפנו לאתרי היכרויות דיסקרטיים יהיו אנשים שכבר תקופה מתגבשת אצלהם פנטזיה מינית שהיו רוצים לממש ותרים אחר פרטנר שיתאים לפנטזיה. חלקם יהיו גם אנשים נשואים שעייפו מהשגרה ומצאו שנכון לחפש להם ריגושים חיצוניים. חלקם דווקא באים ממקום של חוסר ניסיון בכל עולם המיניות ומחליטים להתנסות במקום שבו אין שפיטה והכל פתוח.

מה יש באתרים העוסקים בתחום הדיסקרטי?

אתר הכרויות דיסקרטי הוא עולם שלם של קיבוץ גלויות שבו אפשר למצוא הכל מהכל.

  • המשתמשים: פלח האוכלוסייה שפונה לאתרים דיסקרטיים הוא רחב ומגוון מאוד. החל מאנשים שמאסו בשגרה, זוגות נשואים חלקם אף בוחרים להירשם יחדיו למען ההרפתקה, צעירים שעושים את צעדיהם הראשונים בעולם המיני, מגזרים שונים, יהודים, ערבים, דרוזיים, אתיופיים ועוד.
  • דיסקרטיות: מהות האתר הינו לשמור עליכם ועל הזהות האמיתית שלכם ולאפשר לכם לחיות את החלומות והפנטזיות שלכם. תוכלו להחליט האם התמונות שלכם יהיו חשופות לכל המשתמשים או רק למשתמשים שקיבלו אישור מכם, תוכלו להחליט עד כמה לתאר פרטים אישיים על עצמכם וכדומה, מעבר להגדרות שלכם גם מנהלי האתרים מקפידים להצטייד בטכנולוגיה החדישה והאיכותית ביותר על מנת למנוע פריצות לפרופילים וחשיפת מידע רגיש ואישי
  • השרות שהאתר נותן: בראש ובראשונה מאגר אנשים שמגיעים באותה המטרה איתכם, לשחרר את הרסן, חדרי צ’ט המצוידים באימוג’ים, פיצירים, מערכות וידאו מתקדמות וכל טכנולוגיה שתידרש כדי להעניק לכם חוויה חושית.
  • הרשמה חינמית : ההרשמה לאתרים אלו היא חינמית. בעזרת ההרשמה החינמית תוכלו להקים את הפרופיל האישי שלכם ולצפות בחלק נרחב ממאגר המשתמשים. על מנת ליהנות בצורה מלאה מכל האתר תידרשו לרכוש חבילות מותאמות עם מה שאתם מחפשים.

האם ניתן לצאת עם זוגיות מאתרים דיסקרטיים?

חיבורים וקשרים נוצרים בכל מיני מקומות לא צפויים ומצליחים להבשיל לכדי זוגיות טובה וגם באתרים דיסקרטיים קיימים סיפורי הצלחה שהבשילו לאהבה.

במקרה כזה תמיד תוכלו להגיד שסיפור האהבה שלכם התחיל בדרך קצת מפולפלת. הקליקו כאן והתחילו להכיר