אטרקציות למסיבת רווקות

אטרקציות למסיבת רווקות

בין אם את נשואה בעצמך, בזוגיות או עדיין מחפשת, הכרזת הנישואים של החברה הכי טובה ובן זוגה המקסים משמעותם היא אחת: כניסה לכוננות ותכנון והפקה של האירוע הגדול מכולם. החתונה? את זה נשאיר לזוג הצעיר ולהוריהם. אנחנו כאן בשביל אירוע הפרומו הגדול מכולם: מסיבת הרווקות.

מנהג הוא שערב טרם החתונה יבלה החתן עם חבריו במסיבת רווקים פרועה ואילו הבנות יתכנסו לערב משמח אשר כל הקורה בו נשמר בין כתלי הצימר הווילה המפנקת או הספינה עליה בחרתן להפליג רגע לפני ההתחייבות הזוגית המרגשת.

אטרקציות למסיבת רווקות, החל מסדנאות וכלה בסקסולוגית נועזת ומקומות מתאימים לחגיגה האמיתית ניתן למצוא בפורטל קרמל- פורטל האירועים המוביל בישראל.

בחירת אטרקציות למסיבת רווקות חייבת להביא בחשבון את הכלה, העדפותיה ותחביביה, ולקבל החלטה מושכלת ואחראית האם לקלוע לאלה או לאתגר אותה במסיבה מדליקה המוציאה את כולן מאזור הנוחות לערב שכולו התלהבות, שמחה וצחוק חסר מעצורים.

בין האטרקציות המובילות ניתן למצוא:

סדנת ריקודי בטן- סדנת ריקודי בטן נועדה לקחת את נקודת התורפה של כל אחת ואחת: התחושות וההתמודדות עם הגוף- ולהביא אותן למצב של הנאה, ביטחון ושמחה, באמצעות שימוש בגוף ובתנועה, לצלילי מוזיקה אותנטית ומלהיבה. סדנת ריקודי בטן היא סדנה המלווה במוזיקה ובשלל אביזרים, מתאימה לכל הנשים ולכל מבנה גוף באשר הוא, ואת הבטן המבצבצת לעתים, רואה כיתרון וככלי עבודה ולא כמה שצריך להסתיר.

סקסולוגית- הזמנת סקסולוגית היא אטרקציה מסבת רווקות מובילה, המוגשת באמצעות הרצאה ושיח, שילוב של המשתתפות וחיבור למקומות האינטימיים ביותר בפתיחות רבה. סקסולוגית תעמיק את הקשרים הזוגיים באמצעות המלצות והכוונה, תתייחס אל זכוה של האישה ליהנות ממין ועל הקשר בין רגשות, אינטימיות לסקס. הפעילות מלווה במזוודת אביזרים שמטבע הדברים מעלה חיוך של מבוכה ופרצי צחוק, ומשלחת את הכלה וחברותיה להתנסות, לחוות וליהנות בלי חשבון.

הדודה נזימה- אחת האטרקציות המדוברות בעולם מסיבות הרווקות היא הדודה נזימה: דמות סטנד-אפ קורעת במיוחד המצחיקה את הנוכחות עד דמעות באמצעות חיקויים, שירים, אמירות ומתיחות, משחקים, תחרויות ומוזיקה עכשווית. המופע כולו מתוכנן מראש בהתאמה אישית לכלה המיועדת ויוצר סביבה חוויה אינטימית מצחיקה מאין כמותה.

ההילולה לרווקות-ההילולה לרווקות היא למעשה הפעלה שמאגדת את כל האלמנטים והאטרקציות תחת הפעלה אחת. מדובר בהפעלה המתבססת כולה על הומור וצחוק, משלבת משחקים מקוריים ומאתגרים המביאים את המשתתפות לחשיפת סיפורים אישיים, טיפים מחדר המיטות ומזוודת אביזרים של הסקסולוגית המומחית המלווה את ההפעלה, ריקודי בטן ומגוון תלבושות ואביזרים, גימיקים, מוזיקה ומתנה יוקרתית לכלה. ההפעלה מאורגנת ומנוהלת מא’ ועד ת’ ומותאמת אשית לכלה, לחברות ולסגנון האירוע המבוקש בידי צוות מקצועי שאין שני לו בתחום ההפקות למסיבות רווקות.

עוד הצעות ורעיונות לארגון מסיבות רווקות תוכלו למצוא בקלות בפורטל קרמל: http://www.karamel.co.il/